Atsauksmes

Superīga autoskola. Teorijas pasniedzējs Jānis superīgi ar humoru visu paskaidroja un pastāstīja. Taču vislielākais PALDIES noteikti jāsaka vislabākajam braukšanas instruktoram Mārcim Kūlainim! Mārcis visu lieliski pasniedza, iemācija, izskaidroja. Tiešām sirsnīgs un superīgs instruktors.

Viktorija Keita Avatar Viktorija Keita
10 oktobris, 2023

AutoStils-L mācījos A kategoriju. Viss raiti, teicami. Zinoši, atsaucīgi, pretimnākoši, izcili instruktori - gan teorijas, gan praktiskās braukšanas. Esmu ļoti apmierināta. Gan teorijas gan praktiskās braukšanas eksāmenu noliku ar pirmo piegājienu! Noteikti iesaku! Paldies!

Anna Roģe Avatar Anna Roģe
24 septembris, 2023

Milzīgs paldies autoskolai AutoStils L! Īpašs paldies manai labākajai instruktorei Aleksandrai Kondratiško- cilvēks īstajā vietā,profesionāle un superjauka. Iemācīja man visu no A līdz Z, palīdzēja pārvarēt manu nedrošību un vienmēr atbalstīja. CSDD braukšanas eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi! 🙂

Evija Novada Avatar Evija Novada
24 septembris, 2023

Lieliska autoskola! Esmu ļoti pateicīga par brīnišķīgo pieredzi un gūtajām zināšanām. Vislielākais paldies instruktoram Vitālijam Kapeniekam par ieguldīto darbu! 🙂 Pateicoties viņam, braukšanas eksāmenu noliku ar pirmo reizi. Noteikti iesaku šo autoskolu!

Endija Grantiņa Avatar Endija Grantiņa
24 septembris, 2023

Burvīga vieta, kur iegūt nepieciešamas zināšanas un prasmes. Labākais instruktors-Daniels Zauka! Vienmēr visu skaidri mācēja pastāstīt, parādīt. Individuālā pieeja lika justies burvīgi. Paldies par ieguldīto darbu un laiku. Visiem iesaku! 10/10.

Konstancija Nizhnika Avatar Konstancija Nizhnika
24 septembris, 2023

Paldies A kategorijas braukšanas instruktoram Mārtiņam par iecietību un pacietību mācību procesā! Vēl viena virsotne sasniegta un tiesības kabatā! ✌🏻

Dace Kalniņa Avatar Dace Kalniņa
24 septembris, 2023

Ļoti laba autoskola! Vislabākās atsauksmes teorijas pasniedzējam Jānim, kurš spēja izskaidrot visas neskaidrības un sīkumus, tādejādi veiksmīgi noliekot gan skolas, gan CSDD teorijas eksāmenu bez kļūdām. Liels paldies jāsaka arī braukšanas instruktorei Artai, kura ar savu mācīšanas stilu, attieksmi pret darbu spēj gana ātri apmācīt un sniegt iemaņas jaunajiem vadītājiem.

Kristers Avatar Kristers
24 augusts, 2023

Хочу поблагодарить самую замечательную автошколу «АвтоСтильс-Л»!, за то что они помогли мне получить права, спасибо инструктору Александре, за то что научили меня, да так что сдал теорию и экзамен с первого раза, большое спасибо вам!!!!!

Jaroslav Korols Avatar Jaroslav Korols
24 augusts, 2023

Liels paldies autoskolai "AutoStils-L"! Paldies Aigaram Pavlovskim par teorētiskām zināšanām! Viss bija pastāstīts skaidri, precīzi, ar piemēriem un video! Teorija ir nolikta bez kļūdām un ar pirmo reizi! Milzīgs paldies vislabākajai instruktorei Aleksandrai Kondratiško! Māca pareizu, drošu un dinamisku braukšanu. Morāli atbalsta, skaidro kaut 101 reizi, līdz es tiešām sapratu! Pacietīga, jautra, atsaucīga, stingra un ļoti profesionāla! Paldies par ieguldīto darbu! Praktiskais eksāmens nolikts ar pirmo reizi! Kā arī paldies sekretārei Iritai. Uz visiem interesējošiem jautājumiem bija vienmēr atbildēts! Ļoti iesaku šo autoskolu!

Aleksandra Janvare Avatar Aleksandra Janvare
24 augusts, 2023

Спасибо автошколе “Autostils”, а особенно инструктору Александре, благодаря вам я сдал экзамен с первого раза на отлично!

Rodion Kavjuk Avatar Rodion Kavjuk
24 augusts, 2023